Opublikowano Dodaj komentarz

Pies ma kleszcza – co robić?!

Pies ma kleszcza – co robić?!

Staramy się chronić nasze psy przed kleszczami najlepiej jak potrafimy, stosujemy bezpieczne, sprawdzone preparaty, które zawsze działały, jednak przy obecnej inwazji kleszczy i ich zmasowanym ataku może zdarzyć się, że kleszcz przedostanie się przez linie obrony. Co wtedy zrobić?

Czytaj dalej Pies ma kleszcza – co robić?!
Opublikowano Dodaj komentarz

Pies na imprezie. Jak przygotować psa na Święta?

Jak przygotować psa na Boże Narodzenie

Teraz kiedy jesteśmy w ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnijmy o naszych czworonożnych przyjaciołach. To wszystko co nam przynosi radość i ekscytację, jak dekorowanie domu świątecznymi stroikami i gwiazdkowymi światełkami, ubieranie choinki, pieczenie i dekorowanie pierników, gotowanie, a potem wizyty gości, głośne rozmowy i muzyka. Te wszystkie świąteczne zwyczaje mogą być bardzo stresujące dla naszego zwierzaka. Jeśli chcesz aby pies, który jest członkiem Twojej rodziny, spędził miło święta, pamiętaj o tych kilku prostych zasadach na odstresowanie psa.

Czytaj dalej Pies na imprezie. Jak przygotować psa na Święta?
Opublikowano Dodaj komentarz

Jak wprowadzić nową karmę w 4 prostych krokach

Odpowiednio dobrana karma i świeża woda to absolutna podstawa aby zapewnić psu zdrowe i szczęśliwe życie. Kupując psa z hodowli dostajemy wyprawkę z karmą oraz wytyczne dotyczące diety i teoretycznie nie mamy się o co martwić. Ale w końcu przychodzi czas, że nasz malutki szczeniaczek wyrasta i trzeba zmienić karmę.

Jak to zrobić? Sprawdź nasze wskazówki.

Czytaj dalej Jak wprowadzić nową karmę w 4 prostych krokach
Opublikowano Dodaj komentarz

Legowiska Kuranda, czyli najtrwalsze legowiska na świecie

Legowiska Kuranda, czyli najtrwalsze legowiska na świecie

To już ponad ćwierć wieku jak legowiska Kuranda dbają o zdrowy i wygodny sen psów z całego świata. Przez te lata przyjaciele i założyciele marki opracowali i opatentowali model idealnego legowiska dla psa – prostego w montażu, łatwego w utrzymaniu czystości, odpornego na psie zęby i pazury, a przede wszystkim dbającego o zdrowy sen Twojego psa!

Czytaj dalej Legowiska Kuranda, czyli najtrwalsze legowiska na świecie