Kuranda gwarancja

 

Legowisko dla psa Kuranda objęte jest gwarancją odporności na psie żucie na JEDEN PEŁNY ROK!

Twój pies może zachorować kiedy zje „wnętrzności” typowego poduszkowego  legowiska. Kuranda stworzyła legowisko, które Twój pies może żuć do woli, a wiemy jak wiele psów to uwielbia (sami w naszej hodowli przez 30 lat wyrzuciliśmy setki psich łóżek dopóki nie trafiliśmy na legowiska Kuranda). Mając do wyboru legowiska z PVC lub bardziej wytrzymałej aluminiowej ramy nie było jeszcze psa, któremu nie moglibyśmy zapewnić bezpiecznego i wygodnego odpoczynku.

Właśnie dlatego legowisko Kuranda są najlepszym wyborem dla wielu profesjonalnych hodowli, hoteli dla psów, schronisk czy lecznic weterynaryjnych.

Gwarantujemy strukturalną integralność ram i tkanin naszych legowisk dla psów przez okres jednego roku od daty zakupu. W tym okresie bez żadnych opłat wymieniamy  jednokrotnie części ramy i tkaninę uszkodzoną przez psy do tego stopnia, że nie można ich używać (to znaczy jeśli zostanie wygryziona  dziura w tkaninie, rama nie będzie stabilna). Tkaniny objęte tą gwarancją to tkanina winylowa 40 oz. Vinyl i Cordura.

Pojedyncze części legowiska w przypadku uszkodzenia podlegają jednokrotnej wymianie. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń kosmetycznych, takich jak obgryzione rogi legowiska czy zmechacona lub wydrapana wierzchnia warstwa tkaniny.  Gwarancja nie obejmuje tkaniny siatki winylowej (Outdoor Mesh Vinyl Weave).  Wielokrotne wymiany tkanin na to samo łóżko oraz wymiana tkaniny z siatki winylowej (Outdoor Mesh Vinyl Weave) będą rozpatrywane osobno dla każdego przypadku. Pamiętaj aby zadbać o pazury Twojego psa, jeśli nie będą regularnie przycinane ostre pazury przetną nawet najtrwalszy materiał, a takiego uszkodzenia producent nie uwzględni.

Aby skorzystać z gwarancji w ciągu roku od daty zakupy należy przesłać na adres kontakt@psiawyprawka.pl dokumentacje zdjęciowa prezentującą dokonania swojego pupila.

Które legowisko Kuranda spodoba się Twojemu psu?

Więcej legowisk znajdziesz tutaj Legowiska dla psów Kuranda.