Kuranda gwarancja

Legowisko dla psa Kuranda objęte jest gwarancją odporności na psie żucie na JEDEN PEŁNY ROK!

Gwarantujemy strukturalną integralność ram i tkanin naszych legowisk dla psów przez okres jednego roku od daty zakupu. W związku z tym wymienimy części ramy i tkaninę uszkodzoną przez psy, do tego stopnia, że ​​nie można ich używać w tym okresie bez żadnych opłat. Niniejsza gwarancja obejmuje również żucie okuć narożnych i nóg. Tkaniny objęte tą gwarancją to tkanina winylowa 40 oz. Vinyl i Cordura.

Wielokrotne wymiany tkanin na to samo łóżko oraz wymiana tkaniny z siatki winylowej (Outdoor Mesh – Vinyl Weave) będą rozpatrywane osobno dla każdego przypadku.

Twój pies może zachorować kiedy zje “wnętrzności” typowego poduszkowego  legowiska. Kuranda stworzyła legowisko, które Twój pies może żuć do woli, a wiemy jak wiele psów to uwielbia (sami w naszej hodowli przez 20 lat wyrzuciliśmy setki psich łóżek dopóki nie trafiliśmy na legowiska Kuranda). Mając do wyboru legowiska z PVC lub bardziej wytrzymałej aluminiowej ramy nie było jeszcze pas, któremu nie moglibyśmy zapewnić bezpiecznego i wygodnego odpoczynku.

Właśnie dlatego legowisko Kuranda są najlepszym wyborem dla wielu profesjonalnych hodowli, hoteli dla psów, schronisk czy lecznic weterynaryjnych.

Aby skorzystać z gwarancji w ciągu roku od daty zakupy należy przesłać na adres kontakt@psiawyprawka.pl dokumentacje zdjęciowa prezentującą dokonania swojego pupila.

Które legowisko Kuranda spodoba się Twojemu psu?

 

 

Więcej legowisk znajdziesz tutaj Legowiska dla psów Kuranda.