Opublikowano Dodaj komentarz

Legowiska Kuranda, czyli najtrwalsze legowiska na świecie

Historia marki Kuranda

Marka Kuranda to mała manufaktura powstała w latach 80., która zajmuje się produkcją legowisk dla psów. Pewnie wiele osób zastanawia się co oznacza nazwa Kuranda. To nic innego jak nazwa miasta w Australii gdzie powstały pierwsze legowiska. Pierwotnie łóżka Kuranda miały okrągły kształt, ten wzór był produkowany do 1995 roku. Były prawie doskonałe, jedynym problemem była skomplikowana produkcja i kosztowny transport.

W latach 90 tych, właściciele Michael Harding i jego najlepszy przyjaciel Paul Connolly opatentowali prostokątna ramę z żywicy poliamidowej (PVC), która od razu stała się hitem. W 2003 roku zaprezentowano model z aluminiową ramą, legowisko dla dużych ras musiało spełnić najcięższe wymagania. Aluminiowa rama legowiska Kuranda wytrzyma obciążenie do 120 kg!

Legowisko dla Doga Kuranda
Taki ciężar to pestka dla legowiska Kuranda

Dlaczego warto wybrać legowiska Kuranda?

Marka Kuranda wierzy, że każdy pies zasługuje na komfortowe miejsce do odpoczynku i spania, dlatego stworzyła legowiska idealne. Tak przynajmniej uważają tysiące psów na całym świecie 😉

  • Legowisko Kuranda zapewnia ulgę dla psich stawów, niezbędne rozwiązanie dla dużych, ciężkich ras i starszych psów.
  • Legowiska mają wymienne części, znajdą się również krótsze nóżki, które ułatwią wdrapanie się na legowisko chorym i starszym psom.
  • Psy z alergiami docenią łatwość czyszczenia legowisk i brak wypełnienia, które kryje brud i alergeny.
  • Psy, które nie przepuszczą nawet najpiękniejszemu legowisku mogą się obrazić na Kurandę, ponieważ nie da się ich zjeść.
  • Legowiska Kuranda mają roczną gwarancję ale jesteśmy pewni, że nie będzie powodu aby z niej skorzystać! Żaden psi ząb czy pazur nie da im rady.
  • Psy uwielbiają uwielbiają wskakiwać do ?łóżka?, dzięki legowiskom Kuranda mają swoje łóżko 😉
legowisko Kuranda dla starszego psa

Dla kogo legowisko Kuranda?

?DOM ? PODWÓRKO ? BIURO ? HOTEL ? KLINIKA WETERYJNA ? SCHRONISKO ?

  • Legowisko Kuranda jest odpowiednie dla małych i dużych ras.
  • To świetnie rozwiązanie dla seniorów i psów z problemami ze stawami, odciąży stawy i zapewni wygodę.
  • Duży wybór kolorów legowisk Kuranda – sprawdzi się w każdym wnętrzu.
  • Idealne na zewnątrz, dzięki wykorzystanym materiałom odpornym na warunki atmosferyczne.

Legowisko Kuranda to najlepszy sposób aby zapewnić wygodę i bezpieczeństwo psom. Łóżko jest odporne na psie zęby i pazury i zapewnia ulgę dla psich stawów dlatego wybierają je hodowle i hotele dla psów z całego świata, a także kliniki weterynaryjne. Poza swoją wytrzymałością, są też bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko gąbka, mydło i ciepła woda!

Design dla psów

Piękny i funkcjonalny projekt to klucz do sukcesu. Dzięki dużemu wyborowi kolorów oraz rodzai tkanin i ram legowiska Kuranda odnajdą się w każdym wnętrzu. Spodobają się nie tylko Twojemu psu ?

Uważamy, że legowiska Kuranda mogą wpływać na jakość życia każdego psa, a każdy pies zasługuje na wygodne łóżko.

Wybierz legowisko najlepsze dla Twojego psa.


Sprawdź ofertę tutaj …

Dodaj komentarz