Legowiska Kuranda

Legowiska dla psów Kuranda

Historia marki

Kuranda USA to mała firma produkcyjna założona w 1987 roku w Glen Burnie w stanie Maryland. Pod koniec lat 80. wyprodukowali okrągłe łóżko dla psów zaprojektowane oryginalnie w Australii, w mieście Kuranda. To było doskonałe łóżko, ale jego wykonanie i transport było kosztowne. Kuranda USA zaprzestała produkcji okrągłego łóżka w 1995 r., kiedy zaprojektowała oryginalne prostokątne łóżko dla psa, które odrazu okazało się hitem. W 1998 r. wprowadzili na rynek swoje standardowe legowisko  z żywicy poliamidowej (PVC). W 2003 roku Kuranda USA wypuściła na rynek mocniejszą, aluminiową wersję legowiska, które może unieść nawet do 120 kg.

Dlaczego warto wybrać legowiska Kuranda?

Wierzymy, że każdy pies zasługuje na wygodnie miejsce do spania i odpoczynku. Oczywiście najlepiej jest u mam i tata na kanapie ale to ważne aby każdy miał swoje miejsce, tylko dla siebie.

Psy uwielbiają podwyższone legowiska Kuranda, ponieważ uwielbiają wskakiwać do “łóżka”, dodatkowo tak zaprojektowane legowisko zapewnia ulgę dla stawów, dlatego legowiska Kuranda to doskonałe rozwiązanie dla dużych, ciężkich ras i starszych psów. Dla tych drugich mamy krótsze nóżki, które ułatwią wdrapanie się do łóżka. Psy z alergiami docenią łatwość czyszczenia legowisk i brak wypełnienia, które kryje brud i alergeny. Nie zapominamy również o psach, których życiową misją jest zniszczenie i rozłożenie na drobne części każdego psiego łóżka. Legowiska Kuranda mają roczną gwarancję ale jesteśmy pewni, że nie będzie powodu aby z niej skorzystać! To psie spanko jest wykonane z najlepszych materiałów i tak zaprojektowane aby oprzeć się psim zębom i pazurom.

Legowiska Kuranda to najlepszy sposób aby zapewnić wygodę psom w hodowlach i hotelach dla psów. Poza swoją wytrzymałością, są też bardzo łatwe w czyszczeniu. Wystarczy tylko gąbka, mydło i ciepła woda!

Design dla psów

Piękny i funkcjonalny projekt to klucz do sukcesu. Dzięki dużemu wyborowi kolorów oraz rodzai tkanin i ram legowiska Kuranda odnajdą się w każdym wnętrzu. Spodobają się ni tylko Twojemu psu 😉

Uważamy, że legowiska Kuranda mogą wpływać na jakość życia każdego psa, a każdy pies zasługuje na wygodne łóżko.

Sprawdź rozmiary legowisk Kuranda oraz dokładną specyfikację Legowiska Kuranda – wymiary i specyfikacja

Sprawdź warunki rocznej gwarancji na legowiska Kuranda.

Które legowisko Kuranda spodoba się Twojemu psu?

 

 

Więcej legowisk znajdziesz tutaj Legowiska dla psów Kuranda.